+17 fotó
Hirdetéskód: 8360179
Referenciaszám: VL095945
Frissítve: 1 napja
Tiszaug eladó vendéglő és étterem 2079 m² alapterületű: 207,9 millió Ft
207,9 millió Ft
100 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
2079 m²
31 szoba
Leírás
Népszerű, mára már felújítandó sport –és rendezvényközpont, hotel Tiszaugon
A szálló 61.000 nm telken, 2079 nm beépített területtel, 6 db földszintes épülettel rendelkezik.
21 db fürdőszobás, teljesen berendezett szoba, 42 ággyal várta a vendégeket, valamint 10 db másfél szobás apartmannal, étteremmel, konyhával, szaunával, jakuzzival, rekreációs wellnessel, fitnessel, külső sportpályákkal üzemelt.
Saját éttermében lehetőség volt születésnapok, esküvők és egyéb rendezvények lebonyolítására.
Nagyszerű helyszín nyaralásra, pihenésre, céges események megrendezésére, tréningekre, osztálykirándulásoknak, erdei iskoláknak, táboroknak (hagyományőrző, kézműves, művészeti - népművészeti, színjátszó, hittan, képesség fejlesztő, idegen nyelvi, öko-, lovas, vízi táborok, túlélő túrák), a passzív vagy aktív pihenés szerelmeseinek.
Népszerű kirándulóhelyek könnyen elérhetőek a környéken, karnyújtásnyira a Dél-Alföld és a Tisza gazdag élővilága és kulturális értékei.
Tulajdonságok
Vendéglő és étterem
1
Átlagos
Gázkazán
1980
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 1 690 02
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 1 690 02
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 1 690 02