+16 fotó
Hirdetéskód: 7197369
Referenciaszám: VL094483
Frissítve: 27 napja
Zalakaros eladó vendéglő és étterem 600 m² alapterületű: 98 millió Ft
98 millió Ft
163,3 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
600 m²
Leírás
Zalakaros központjában a fürdő mellett 600 nm-es két szintes épület eladó!
A számtalan lehetőséget magában rejtő ingatlanra egy építési engedéllyel és látványtervvel rendelkező apartman-ház terve is elkészült. A kifogástalan szerkezeti állapotban lévő két szintes, téglából és betonból épült ingatlanban több helység és vizesblokk található, melyek igény szerint alakíthatók. A kisebb helységek akár öltözőknek, irodáknak vagy rendelőknek is alkalmasak, a nagyobb helységek mozi vagy színház teremnek, vagy bármilyen rendezvényközpontnak megfelelhetnek. Az ingatlanban minden közmű megtalálható. Ipari áram is rendelkezésre áll. Fűtés jelenleg nincs kialakítva. Az épület egy 947 nm-es telken található, ahol több autó is parkolhat egyszerre. A földszinten jelenleg élelmiszerbolt működik.
Ajánlom befektetőknek, vállalkozóknak, vendéglátásban gondolkodóknak, orvosi központnak, vagy több irodáknak, üzleteknek.
Tulajdonságok
Vendéglő és étterem
2
Jó állapotú
Nincs fűtés
1998
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 70 601 1
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 70 601 1
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 70 601 1