Eladó ház Budapest III. kerület, Csillaghegy 600 nm
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 9006214
Feltöltve: 1 napja

Budapest III. kerület eladó villa, kastély 5+1 fél szobás: 260 millió Ft

Figyelem! Az eladó euróban kívánja értékesíteni vagy kiadni az ingatlant. Ezért az általa megadott árat 366 Ft/EUR árfolyamon váltottuk át. Az ingatlan tényleges vételára a forintban bemutatott hirdetési ártól az aktuális árfolyam következtében eltérhet. A forintban megadott összeg tájékoztató jellegű.
260 millió Ft
433,3 ezer Ft/m²
710 383 Euro
1 183,97 Euro/m²
600 m²
Alapterület
600 m²
Telek
5+1 fél szoba
Szobák száma
extra szép környezet fenyőfákkal körülvéve 8 személy gk magán parkoló 2 dakbzárt. irodáknak,lakáanak

Tulajdonságok

Típus:
Villa, kastély
Szintek száma:
2
Állapot:
Új építésű
Fűtés:
Gázkazán
Építés éve:
1998
Erkély:
20 m²
Energetikai besorolás:
A+++
Napelem:
Van
Átlagos rezsiköltség:
60 000 Ft/hó
akadálymentesítettamerikai konyhabeépített konyhabútorbelsőkertcsendeserkélyétkezőfűtött garázshőszigeteltinternetjó közlekedésűkamrakandallókaputelefonklímaluxuspanorámaparkettásredőnyriasztósaját parkolószigeteltvízórás

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

M
Magánszemély
+36 30 935 1

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

M
Magánszemély
+36 30 935 1

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

M
Magánszemély
+36 30 935 1

Promóció kép

Töltsd fel hirdetésed ingyenesen!

Egyszerű hirdetésfeladás ingyenesen

Feladom a hirdetésem