Eladó mezőgazdasági ingatlan Szeged 28 nm
Eladó mezőgazdasági ingatlan Szeged 28 nm
Eladó mezőgazdasági ingatlan Szeged 28 nm
+6 fotó
Hirdetéskód: 8734825
Referenciaszám: 22862
Frissítve: 2 napja

Szeged eladó zártkert 1000 m² telekterületű: 26,5 millió Ft

26,5 millió Ft
946,4 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
1000 m²
Telek
HP azonosító: 22862 Kelemen Márton, ingatlanreferens Tel: 06/30-129 9092 AMENNYIBEN KOLLÉGÁNK ELFOGLALT,KÉRJEN VISSZAHÍVÁST SMS-BEN A 06706281033-AS TELEFONSZÁMON! Eladó zártkert Szegeden! 30/129-9092 Főbb jellemzők: Ház: 28 m2 Telek: 1000 m2 1 szoba könnyűszerkezetes építés műanyag nyílászárók fűtés: infra villany víz fúrt kútról gazdálkodásra alkalmas garázs melléképületek ÍÁr: 26.500.000 Ft Ha felkeltettem érdeklődését kérem, hívjon bizalommal! Ha hasonló ingatlant keres, szívesen állok rendelkezésére. Szeged legnagyobb ingatlanállományából válogathat. Kizárólag nálunk! Kelemen Márton 06 30 129 90 92

Tulajdonságok

Típus:
Zártkert
Alapterület:
28 m²

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Kelemen Márton
Homeandpeople
Az iroda összes hirdetése
+36 30 129 9

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Kelemen Márton
Homeandpeople
Az iroda összes hirdetése
+36 30 129 9

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Kelemen Márton
Homeandpeople
Az iroda összes hirdetése
+36 30 129 9

Promóció kép

Töltsd fel hirdetésed ingyenesen!

Egyszerű hirdetésfeladás ingyenesen

Feladom a hirdetésem