Eladó mezőgazdasági ingatlan Tatabánya, Turuloldal 1173 nm
Eladó mezőgazdasági ingatlan Tatabánya, Turuloldal 1173 nm
Eladó mezőgazdasági ingatlan Tatabánya, Turuloldal 1173 nm
+1 fotó
Hirdetéskód: 9015247
Referenciaszám: 692000833
Feltöltve: 5 napja

Tatabánya eladó zártkert 1173 m² telekterületű: 7,5 millió Ft

7,5 millió Ft
6,4 ezer Ft/m²
1173 m²
Telek
Értékesítésre kínálunk egy Mk2-es besorolású telket! Szélessége ~ 12 méter. Az eladó telek rendezett, nagyobb, árnyékot nyújtó fák kis ligetet képeznek rajta. A telek hosszúsága közepén, és a tetején egyenes a terep, gyönyörű kilátással. Telek mérete: 1) 1173 nm (Mellette, szintén eladó telek mérete: 1218 nm) Miért érdemes itt és ezt a telket venni? - az 1-es főút kb 300 méterre, az M1-es autópálya feljáró kb 600 méterre elérhető - a városi intézmények, bolthálózatok pár percre elérhetőek autóval - helyi buszjárat kb 500 méterre biztosított - bár besorolás szerint zártkert, kivett művelési ág alól, 90 nm lakóépület építhető rajta, max. 10% erejéig - állandó lakosok alkotják az utca nagy részét - nem utolsó sorban pedig az ár igen kedvező, közművesítés után is, töredéke a városi nm áraknak. Az utcában ritka, hogy egymás mellett eladó telkek legyenek, ezáltal széles telekre lehessen szert tenni. Gondolja meg, igazán jó ajánlat! Adatbázisunkban számos eladó-kiadó ingatlan közül választhat. Személyre szabott ügyintézéssel, ügyvédi háttérrel állunk ügyfeleink rendelkezésére. 15 éves értékesítői és vezetői tapasztalat. Minden egy helyen, az ingatlan bemutatásától a kulcsátadásig! Hitelminősítés a Fő téri irodánkban a hét minden napján. Legyen közös a sikerünk!

Tulajdonságok

Típus:
Zártkert
Alapterület:
1173 m²
internetvillanyvíz

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Szabó Ilona
Sikeres Ingatlaniroda
Az iroda összes hirdetése
+36 20 490 3

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel