+17 fotó
Hirdetéskód: 8214214
Referenciaszám: 44342
Frissítve: 10 napja
Tatabánya eladó zártkert 684 m² telekterületű: 27,5 millió Ft
27,5 millió Ft
40,2 ezer Ft/m²
684 m²
Eladó pazar panorámás 684nm zártkert, 73 nm-es, téliesített házikóval!
Azonnal költözhető!!!
Álmai otthonára vágyik, ahol a természet közelsége és a modern kényelem találkozik? Akkor ne keressen tovább, mert ez a Turuloldalban, a Hegyalja utcában található ingatlan Önre vár!
Telek vagy családi ház értékegyeztetéssel csere is szóba jöhet!
A Lux Ingatlaniroda Tatabánya kínálatából 182501338 számon eladó Tatabánya, zártkert jellemzői:
Azonnal költözhető
Frissen festve
Telek : 684 nm-es, művelési ág alól kivont zártkert.
Ház : 84 nm alapterületű, 15 cm-es hungarocell szigeteléssel ellátott, műanyag nyílászárós, cserepeslemez tetőfedés.
Helyiségek : A földszinten egy szoba, gardrób, fürdőszoba + WC, nappali + étkező, és egy konyha található. Az emeletre vezető lépcsőn két tágas szobához jutunk, valamint innen nyílik egy zárt közlekedő, ami a kerthez és a fedett fatárolóhoz vezet.
Felszereltség és extrák:
Biztonság : Kamerarendszer és elektromos kapu gondoskodik az Ön nyugalmáról.
Energia : Napenergiás, 100W-os lámpák akkumulátorral, melegvíz ellátás villanyboilerről, valamint fatüzelésű kandalló és elektromos fali fűtőegységek biztosítják a ház melegét.
A vételár része a konyhabútor, beépített szekrények és több évre elegendő, fűtéshez szükséges faanyag.
Kert : Két irányból is megközelíthető, művelési ág alól kivont így a kiköltözést követően azonnal birtokba vehető. A telek igazi oázis a város zajától távol, 7 rétegű vízzárással épített medence homokszűrővel, kerti tavakkal, magaságyásokkal és egy varázslatos kerti kiülővel + sütögetővel, ahonnan páratlan panoráma tárul elénk.