Hirdetéskód: 8329274
Feltöltve: 1 éve
Szada kiadó iroda és irodaház 31 m² alapterületű: 90 ezer Ft
89,9 ezer Ft/hó
31 m²
Szada frekventált részén, főút mellett kiadó egy 31 nm-es klimatizált iroda.
A telephely ipari kamerával és infrasorompóval biztosított.
Bérleti díj: 2,900 Ft/nm; közös költség: 1,200 Ft/nm. Az ár bútorozatlan állapotra vonatkozik, igény esetén bútorokat is tudunk biztosítani. Kaució 2 havi díj.
Igény szerint internet szolgáltatás is igénybe vehető: 10,000 Ft/hó.
Parkolás - akár 2-3 autó számára - megoldható a telephelyen belül, díja: 7,500 Ft/parkolóhely/hó.
Igény esetén raktárkonténer bérletet is tudunk biztosítani.
Hívjon minket bizalommal felmerülő kérdés esetén a +36 30 012 7198-as számon.
Tulajdonságok
Iroda és irodaház
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 30 012 7
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 30 012 7
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 30 012 7