Hirdetéskód: 9014093
Referenciaszám: RIK /2026 / 003
Feltöltve: 1 napja
Székesfehérvár kiadó iroda és irodaház 29 m² alapterületű: 73 ezer Ft
72,5 ezer Ft/hó
29 m²
1 szoba
Kiadó irodahelység!
Sereg utcai irodaházban bútorozott irodahelyiség kiadó.
M7-es autópályától 3 percre jól megközelíthető helyen bérbeadó 1 emeleti, 29 m2 bútorozott irodahelyiség.
Az irodahelységhez zárt autóparkoló igényelhető.
Bérleti díj: 2500.-/m2 + Áfa + rezsi + 2 havi kaució
Tulajdonságok
Iroda és irodaház
2
Jó állapotú
Házközponti
Nem adta meg a hirdető
35 000 Ft/hó
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 318 5
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 318 5
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 318 5