Hirdetéskód: 6239212
Referenciaszám: 7876
Frissítve: 6 napja
Budapest XXI. kerület kiadó telephely 6200 m² alapterületű: 4,03 millió Ft
4,03 millió Ft/hó
6200 m²
6200 négyzetméteres, kiadó telephely
21. Kiadó gyárterületen 6200 nm-es telephely
A telephely kamerákkal fel van szerelve. Teljes terület híddaruval felszerelt.
Különálló kapubejárattal, 24 órás őrszolgálat
Iroda helyiség konténer vagy igény esetén meglévő épületben
6.200nm teljes terület vagy részterület bérbevétele, daruval vagy daru nélkül, bérraktározás is lehetséges.
Teljes terület híddaruval felszerelt.
Víz, csatorna megoldható.
Kiváló közlekedés túlméretes teherautókkal is.
Irányár 2,-EUR/nm-től
650.-Ft/nm
Azonnal költözhető
Várom hívását
Tulajdonságok
Telephely
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 414 9
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 414 9
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 414 9