Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Adácsi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Adácsi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Adács

Frissítve: ma
Eladó ház Adács 90 nm
K
10
24,9 millió Ft 276,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Adács
Ingatlan iroda logó
90 m² terület
1439 m² telek
3 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Adács 87 nm
20
35 millió Ft 402,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Adács
Ingatlan iroda logó
87 m² terület
3068 m² telek
3 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Adács 90 nm
10
24,9 millió Ft 276,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Adács
Ingatlan iroda logó
90 m² terület
1439 m² telek
3 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Adács 73 nm
14
26,9 millió Ft 368,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Adács
Ingatlan iroda logó
73 m² terület
560 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Adács eladó lakások

Frissítve: 3 hónapja
Eladó lakás Adács, Katona József utca 25 65 nm
9
38,9 millió Ft 598,5 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Adács, Katona József utca 25
Ingatlan iroda logó
65 m² terület
4 szoba
földszint

Összes eladó lakás hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 14 napja
Eladó telek Adács 647 nm
5
3,5 millió Ft 5,4 ezer Ft/m²
Eladó telek, Adács
Ingatlan iroda logó
647 m² telek

Frissítve: 22 napja
Eladó telek Adács, Akácfa út 647 nm
4
3,5 millió Ft 5,4 ezer Ft/m²
Eladó telek, Adács, Akácfa út
Ingatlan iroda logó
647 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó nyaralók

Frissítve: 2 napja
Eladó nyaraló Adács 57 nm
19
29,9 millió Ft 524,6 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Adács
Ingatlan iroda logó
57 m² terület
350 m² telek
2 szoba

Feltöltve: 10 hónapja
Eladó nyaraló Adács 90 nm
20
49,9 millió Ft 554,4 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Adács
Ingatlan iroda logó
90 m² terület
400 m² telek
1+2 fél szoba

Összes eladó nyaraló hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.