Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Ágfalvai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Ágfalvai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Ágfalva

Frissítve: ma
Eladó ház Ágfalva 150 nm
20
125 millió Ft 833,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Ágfalva
Ingatlan iroda logó
150 m² terület
504 m² telek
5 szoba

Frissítve: 13 napja
Eladó ház Ágfalva 337 nm
20
99,5 millió Ft 294,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Ágfalva
Ingatlan iroda logó
337 m² terület
863 m² telek
5 szoba

Frissítve: 15 napja
Eladó ház Ágfalva 135 nm
20
49,9 millió Ft 369,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Ágfalva
Ingatlan iroda logó
135 m² terület
5 szoba

Frissítve: 15 napja
Eladó ház Ágfalva 152 nm
20
159 millió Ft 1,05 millió Ft/m²
Eladó családi ház, Ágfalva
Ingatlan iroda logó
152 m² terület
827 m² telek
5 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: ma
Eladó telek Ágfalva 6750 nm
K
6
15 millió Ft
Eladó telek, Ágfalva
Ingatlan iroda logó
6750 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.