Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Alsószentiváni ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Alsószentiváni ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Alsószentiván

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Alsószentiván 80 nm
14
21 millió Ft 262,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Alsószentiván
Ingatlan iroda logó
80 m² terület
2179 m² telek
3 szoba

Frissítve: 1 hónapja
Eladó ház Alsószentiván 80 nm
10
21 millió Ft 262,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Alsószentiván
Ingatlan iroda logó
80 m² terület
2179 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 1 hónapja
Eladó telek Alsószentiván 34439 nm
18
25 millió Ft 726 Ft/m²
Eladó telek, Alsószentiván
Ingatlan iroda logó
34439 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Frissítve: 22 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Alsószentiván 70 nm
20
19,8 millió Ft 282,9 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Alsószentiván
Ingatlan iroda logó
7758 m² telek

Frissítve: 1 hónapja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Alsószentiván 70 nm
20
19,8 millió Ft 282,9 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Alsószentiván
Ingatlan iroda logó
7758 m² telek

Frissítve: 1 éve
Eladó mezőgazdasági ingatlan Alsószentiván, 04/22 140000 nm
1
112 millió Ft 800 Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Alsószentiván, 04/22
140000 m² telek

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 14 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Alsószentiván 120 nm
K
20
31 millió Ft 258,3 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Alsószentiván
Ingatlan iroda logó
120 m² terület
1600 m² telek

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

Kiadó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 14 napja
Kiadó kereskedelmi és ipari ingatlan Alsószentiván 120 nm
K
20
100 ezer Ft/hó
Kiadó kereskedelmi és ipari ingatlan, Alsószentiván
Ingatlan iroda logó
120 m² terület
1600 m² telek

Összes kiadó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.