Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Alsóvadászi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Alsóvadászi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Alsóvadász

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Alsóvadász 93 nm
20
14,5 millió Ft 155,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Alsóvadász
Ingatlan iroda logó
93 m² terület
1954 m² telek
2+1 fél szoba

Frissítve: 7 napja
Eladó ház Alsóvadász 75 nm
7
15 millió Ft 200 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Alsóvadász
Ingatlan iroda logó
75 m² terület
1804 m² telek
2 szoba

Frissítve: 7 napja
Eladó ház Alsóvadász 73 nm
17
14,9 millió Ft 204,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Alsóvadász
Ingatlan iroda logó
73 m² terület
1873 m² telek
2 szoba

Feltöltve: 20 napja
Eladó ház Alsóvadász 85 nm
1
10,5 millió Ft 123,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Alsóvadász
85 m² terület
2213 m² telek
2 szoba

Összes eladó ház hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.