Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Annavölgyi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Annavölgyi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Annavölgy

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Annavölgy 84 nm
K
15
34,5 millió Ft 410,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Annavölgy
Ingatlan iroda logó
84 m² terület
801 m² telek
3 szoba

Frissítve: 6 napja
Eladó ház Annavölgy 102 nm
14
59,9 millió Ft 587,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Annavölgy
Ingatlan iroda logó
102 m² terület
460 m² telek
4 szoba

Frissítve: 25 napja
Eladó ház Annavölgy 50 nm
12
25 millió Ft 500 ezer Ft/m²
Eladó sorház, Annavölgy
Ingatlan iroda logó
50 m² terület
50 m² telek
1 szoba

Frissítve: 1 hónapja
Eladó ház Annavölgy 67 nm
11
77,5 millió Ft 1,16 millió Ft/m²
Eladó családi ház, Annavölgy
Ingatlan iroda logó
67 m² terület
10886 m² telek
2 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 22 napja
Eladó telek Annavölgy, Szabadság utca 5068 nm
9
27 millió Ft 5,3 ezer Ft/m²
Eladó telek, Annavölgy, Szabadság utca
Ingatlan iroda logó
5068 m² telek

Frissítve: 1 hónapja
Eladó telek Annavölgy 5068 nm
4
27 millió Ft
Eladó telek, Annavölgy
Ingatlan iroda logó
5068 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.