Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Áporkai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Áporkai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Áporka

Frissítve: ma
Eladó ház Áporka 121 nm
9
114,9 millió Ft 949,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Áporka
Ingatlan iroda logó
121 m² terület
350 m² telek
3 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Áporka 102 nm
20
76 millió Ft 745,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Áporka
Ingatlan iroda logó
102 m² terület
1460 m² telek
3 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Áporka 102 nm
20
76 millió Ft 745,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Áporka
Ingatlan iroda logó
102 m² terület
1460 m² telek
3 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Áporka 102 nm
20
76 millió Ft 745,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Áporka
Ingatlan iroda logó
102 m² terület
1460 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 3 napja
Eladó telek Áporka, Horgász sor 650 nm
1
18,9 millió Ft 29,1 ezer Ft/m²
Eladó telek, Áporka, Horgász sor
Ingatlan iroda logó
650 m² telek

Frissítve: 3 napja
Eladó telek Áporka, Zártkert 3712 nm
7
14,9 millió Ft 4 ezer Ft/m²
Eladó telek, Áporka, Zártkert
Ingatlan iroda logó
3712 m² telek

Frissítve: 13 napja
Eladó telek Áporka 731 nm
3
21 millió Ft 28,7 ezer Ft/m²
Eladó telek, Áporka
Ingatlan iroda logó
731 m² telek

Feltöltve: 1 hónapja
Eladó telek Áporka 789 nm
K
5
36 millió Ft
Eladó telek, Áporka
Ingatlan iroda logó
789 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó nyaralók

Frissítve: 5 napja
Eladó nyaraló Áporka 40 nm
K
19
75 millió Ft 1,88 millió Ft/m²
Eladó nyaraló, Áporka
40 m² terület
409 m² telek
1+2 fél szoba

Összes eladó nyaraló hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.