Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Aszalói ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Aszalói ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Aszaló

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Aszaló 140 nm
15
15,99 millió Ft 114,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Aszaló
Ingatlan iroda logó
140 m² terület
1991 m² telek
4 szoba

Feltöltve: 9 napja
Eladó ház Aszaló, Kossuth Lajos utca 17/D 85 nm
K
10
6,5 millió Ft 76,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Aszaló, Kossuth Lajos utca 17/D
Ingatlan iroda logó
85 m² terület
878 m² telek
2+1 fél szoba

Feltöltve: 17 napja
Eladó ház Aszaló 89 nm
15
22,9 millió Ft 257,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Aszaló
Ingatlan iroda logó
89 m² terület
914 m² telek
3 szoba

Frissítve: 18 napja
Eladó ház Aszaló 57 nm
1
14,3 millió Ft 250,9 ezer Ft/m²
Eladó egyéb ház, Aszaló
57 m² terület
1 m² telek
2+1 fél szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 7 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Aszaló 280 nm
7
100 millió Ft 357,1 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Aszaló
Ingatlan iroda logó
280 m² terület
20000 m² telek

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.