Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Atkári ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Atkári ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Atkár

Frissítve: ma
Eladó ház Atkár 93 nm
K
4
71 millió Ft 763,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Atkár
Ingatlan iroda logó
93 m² terület
720 m² telek
3 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Atkár 96 nm
13
26,5 millió Ft 276 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Atkár
Ingatlan iroda logó
96 m² terület
1827 m² telek
4 szoba

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Atkár 93 nm
K
4
71 millió Ft 763,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Atkár
Ingatlan iroda logó
93 m² terület
720 m² telek
3 szoba

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Atkár 93 nm
4
71 millió Ft 763,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Atkár
Ingatlan iroda logó
93 m² terület
720 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: ma
Eladó telek Atkár 13068 nm
7
83,6 millió Ft 6,4 ezer Ft/m²
Eladó telek, Atkár
Ingatlan iroda logó
13068 m² telek

Frissítve: ma
Eladó telek Atkár 798 nm
3
10,5 millió Ft 13,2 ezer Ft/m²
Eladó telek, Atkár
Ingatlan iroda logó
798 m² telek

Frissítve: 1 napja
Eladó telek Atkár 913 nm
K
1
15 millió Ft
Eladó telek, Atkár
Ingatlan iroda logó
913 m² telek

Frissítve: 3 napja
Eladó telek Atkár 29435 nm
10
159 millió Ft 5,4 ezer Ft/m²
Eladó telek, Atkár
Ingatlan iroda logó
29435 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.