Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Bábonymegyeri ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Bábonymegyeri ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Bábonymegyer

Frissítve: ma
Eladó ház Bábonymegyer 120 nm
20
56 millió Ft 466,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Bábonymegyer
Ingatlan iroda logó
120 m² terület
7070 m² telek
3 szoba

Frissítve: 6 napja
Eladó ház Bábonymegyer 80 nm
13
14,99 millió Ft 187,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Bábonymegyer
Ingatlan iroda logó
80 m² terület
3772 m² telek
3 szoba

Frissítve: 6 napja
Eladó ház Bábonymegyer 100 nm
12
19,9 millió Ft 199 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Bábonymegyer
Ingatlan iroda logó
100 m² terület
5897 m² telek
4 szoba

Frissítve: 10 napja
Eladó ház Bábonymegyer 180 nm
K
20
150 millió Ft 833,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Bábonymegyer
Ingatlan iroda logó
180 m² terület
13309 m² telek
7 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Feltöltve: 5 napja
Eladó telek Bábonymegyer 2095 nm
3
7,5 millió Ft
Eladó telek, Bábonymegyer
Ingatlan iroda logó
2095 m² telek

Frissítve: 7 napja
Eladó telek Bábonymegyer 1069 nm
K
6
4,99 millió Ft 4,7 ezer Ft/m²
Eladó telek, Bábonymegyer
Ingatlan iroda logó
1069 m² telek

Frissítve: 14 napja
Eladó telek Bábonymegyer 2312 nm
1
8,9 millió Ft 3,8 ezer Ft/m²
Eladó telek, Bábonymegyer
Ingatlan iroda logó
2312 m² telek

Frissítve: 27 napja
Eladó telek Bábonymegyer 1450 nm
2
4,9 millió Ft 3,4 ezer Ft/m²
Eladó telek, Bábonymegyer
Ingatlan iroda logó
1450 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.