Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Bácsbokodi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Bácsbokodi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Bácsbokod

Frissítve: ma
Eladó ház Bácsbokod 90 nm
13
12,9 millió Ft 143,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Bácsbokod
Ingatlan iroda logó
90 m² terület
1250 m² telek
3 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Bácsbokod 218 nm
15
29 millió Ft 133 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Bácsbokod
Ingatlan iroda logó
218 m² terület
1201 m² telek
4 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Bácsbokod 115 nm
19
18 millió Ft 156,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Bácsbokod
Ingatlan iroda logó
115 m² terület
2193 m² telek
4 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Bácsbokod 94 nm
20
25,5 millió Ft 271,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Bácsbokod
Ingatlan iroda logó
94 m² terület
2096 m² telek
4 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: ma
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Bácsbokod 700 nm
20
205 millió Ft 292,9 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Bácsbokod
Ingatlan iroda logó
700 m² terület

Frissítve: ma
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Bácsbokod 300 nm
18
75 millió Ft 250 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Bácsbokod
Ingatlan iroda logó
300 m² terület

Frissítve: 3 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Bácsbokod 700 nm
20
205 millió Ft 292,9 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Bácsbokod
Ingatlan iroda logó
700 m² terület
6199 m² telek

Frissítve: 3 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Bácsbokod 300 nm
18
75 millió Ft 250 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Bácsbokod
Ingatlan iroda logó
300 m² terület
2142 m² telek

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.