Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Bakonybánki ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Bakonybánki ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Bakonybánk

Frissítve: ma
Eladó ház Bakonybánk 75 nm
20
29,9 millió Ft 398,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Bakonybánk
Ingatlan iroda logó
75 m² terület
1391 m² telek
3 szoba

Frissítve: 3 napja
Eladó ház Bakonybánk 560 nm
20
99 millió Ft 176,8 ezer Ft/m²
Eladó egyéb ház, Bakonybánk
Ingatlan iroda logó
560 m² terület
6024 m² telek
0 szoba

Frissítve: 3 napja
Eladó ház Bakonybánk 90 nm
15
22,9 millió Ft 254,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Bakonybánk
Ingatlan iroda logó
90 m² terület
4255 m² telek
4 szoba

Frissítve: 3 napja
Eladó ház Bakonybánk 90 nm
15
22,9 millió Ft 254,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Bakonybánk
Ingatlan iroda logó
90 m² terület
4255 m² telek
4 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Frissítve: ma
Eladó mezőgazdasági ingatlan Bakonybánk, Nincs utca 5297 nm
20
161,65 millió Ft 30,5 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Bakonybánk, Nincs utca
Ingatlan iroda logó

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 23 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Bakonybánk, Móricz Zsigmond utca 260 nm
7
23 millió Ft 88,5 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Bakonybánk, Móricz Zsigmond utca
Ingatlan iroda logó
260 m² terület

Frissítve: 1 hónapja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Bakonybánk 260 nm
7
23 millió Ft 88,5 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Bakonybánk
Ingatlan iroda logó
260 m² terület

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.