Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Bakonybéli ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Bakonybéli ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Bakonybél

Frissítve: ma
Eladó ház Bakonybél 160 nm
20
69,8 millió Ft 436,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Bakonybél
Ingatlan iroda logó
160 m² terület
2107 m² telek
6 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Bakonybél 154 nm
20
128 millió Ft 831,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Bakonybél
Ingatlan iroda logó
154 m² terület
1799 m² telek
4 szoba

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Bakonybél 220 nm
20
71,9 millió Ft 326,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Bakonybél
Ingatlan iroda logó
220 m² terület
1339 m² telek
4 szoba

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Bakonybél 71 nm
20
53 millió Ft 746,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Bakonybél
Ingatlan iroda logó
71 m² terület
1676 m² telek
2 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 1 napja
Eladó telek Bakonybél 2652 nm
4
33 millió Ft 12,4 ezer Ft/m²
Eladó telek, Bakonybél
Ingatlan iroda logó

Frissítve: 1 napja
Eladó telek Bakonybél 2000 nm
2
30 millió Ft 15 ezer Ft/m²
Eladó telek, Bakonybél
Ingatlan iroda logó

Összes eladó telek hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 12 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Bakonybél 566 nm
20
280 millió Ft 494,7 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Bakonybél
Ingatlan iroda logó
566 m² terület
1350 m² telek

Frissítve: 28 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Bakonybél 460 nm
20
420 millió Ft 913 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Bakonybél
Ingatlan iroda logó
460 m² terület
12 szoba

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.