Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Bakonykoppányi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Bakonykoppányi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Bakonykoppány

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Bakonykoppány 98 nm
15
39,2 millió Ft 400 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Bakonykoppány
Ingatlan iroda logó
98 m² terület
1239 m² telek
2 szoba

Frissítve: 5 napja
Eladó ház Bakonykoppány 102 nm
20
52 millió Ft 509,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Bakonykoppány
Ingatlan iroda logó
102 m² terület
550 m² telek
3 szoba

Feltöltve: 1 hónapja
Eladó ház Bakonykoppány 102 nm
20
52 millió Ft 509,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Bakonykoppány
Ingatlan iroda logó
102 m² terület
550 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.