Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Bakonyszentlászlói ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Bakonyszentlászlói ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Bakonyszentlászló

Frissítve: ma
Eladó ház Bakonyszentlászló 125 nm
20
75 millió Ft 600 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Bakonyszentlászló
Ingatlan iroda logó
125 m² terület
921 m² telek
3 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Bakonyszentlászló 125 nm
20
75 millió Ft 600 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Bakonyszentlászló
Ingatlan iroda logó
125 m² terület
921 m² telek
4 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Bakonyszentlászló 125 nm
20
75 millió Ft 600 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Bakonyszentlászló
Ingatlan iroda logó
125 m² terület
921 m² telek
3 szoba

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Bakonyszentlászló, Vak Bottyán utca 60 nm
20
18,9 millió Ft 315 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Bakonyszentlászló, Vak Bottyán utca
Ingatlan iroda logó
60 m² terület
1550 m² telek
2 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Bakonyszentlászló eladó lakások

Frissítve: 6 hónapja
Eladó lakás Bakonyszentlászló 68 nm
1
43 millió Ft 632,4 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Bakonyszentlászló
68 m² terület
4 szoba
1. emelet

Összes eladó lakás hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: ma
Eladó telek Bakonyszentlászló 622 nm
2
6,3 millió Ft 10,1 ezer Ft/m²
Eladó telek, Bakonyszentlászló
Ingatlan iroda logó
622 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 11 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Bakonyszentlászló 400 nm
20
230 millió Ft 575 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Bakonyszentlászló
Ingatlan iroda logó
400 m² terület
7845 m² telek

Frissítve: 29 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Bakonyszentlászló 350 nm
K
20
389 millió Ft 1,11 millió Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Bakonyszentlászló
Ingatlan iroda logó
350 m² terület

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.