Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Balatonhenyei ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Balatonhenyei ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Balatonhenye

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Balatonhenye 220 nm
20
189 millió Ft 859,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Balatonhenye
Ingatlan iroda logó
220 m² terület
878 m² telek
4 szoba

Feltöltve: 21 napja
Eladó ház Balatonhenye 130 nm
8
120 millió Ft 923,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Balatonhenye
Ingatlan iroda logó
130 m² terület
4177 m² telek
4 szoba

Frissítve: 1 hónapja
Eladó ház Balatonhenye 130 nm
8
120 millió Ft 923,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Balatonhenye
Ingatlan iroda logó
130 m² terület
4177 m² telek
4 szoba

Frissítve: 1 hónapja
Eladó ház Balatonhenye 130 nm
8
120 millió Ft 923,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Balatonhenye
Ingatlan iroda logó
130 m² terület
4177 m² telek
4 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 2 napja
Eladó telek Balatonhenye 11512 nm
3
35 millió Ft 3 ezer Ft/m²
Eladó telek, Balatonhenye
Ingatlan iroda logó
11512 m² telek

Frissítve: 2 napja
Eladó telek Balatonhenye, Kossuth utca 7926 nm
6
129,8 millió Ft 16,4 ezer Ft/m²
Eladó telek, Balatonhenye, Kossuth utca
Ingatlan iroda logó
7926 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Feltöltve: 2 hónapja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Balatonhenye, Kossuth utca 113 24655 nm
K
1
4,3 millió Ft 174 Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Balatonhenye, Kossuth utca 113
Ingatlan iroda logó
24655 m² telek

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

Eladó nyaralók

Frissítve: 2 napja
Eladó nyaraló Balatonhenye 100 nm
K
20
71 millió Ft 710 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Balatonhenye
Ingatlan iroda logó
100 m² terület
1466 m² telek
3 szoba

Frissítve: 1 hónapja
Eladó nyaraló Balatonhenye 130 nm
20
50 millió Ft 384,6 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Balatonhenye
Ingatlan iroda logó
130 m² terület
13666 m² telek
3 szoba

Összes eladó nyaraló hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.