Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Balkányi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Balkányi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Balkány

Frissítve: ma
Eladó ház Balkány 100 nm
16
23,9 millió Ft 239 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Balkány
Ingatlan iroda logó
100 m² terület
9403 m² telek
3 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Balkány 100 nm
16
23,9 millió Ft 239 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Balkány
Ingatlan iroda logó
100 m² terület
9403 m² telek
3 szoba

Feltöltve: ma
Eladó ház Balkány 85 nm
18
38 millió Ft 447,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Balkány
Ingatlan iroda logó
85 m² terület
1994 m² telek
3 szoba

Feltöltve: ma
Eladó ház Balkány 80 nm
20
36 millió Ft 450 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Balkány
Ingatlan iroda logó
80 m² terület
674 m² telek
2+2 fél szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Frissítve: 1 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Balkány 55 nm
20
8,2 millió Ft 149,1 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Balkány
Ingatlan iroda logó
2655 m² telek

Frissítve: 1 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Balkány 55 nm
20
8,2 millió Ft 149,1 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Balkány
Ingatlan iroda logó
2655 m² telek

Frissítve: 1 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Balkány 55 nm
20
8,2 millió Ft 149,1 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Balkány
Ingatlan iroda logó
2655 m² telek

Frissítve: 1 hónapja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Balkány 55 nm
K
20
8,2 millió Ft 149,1 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Balkány
Ingatlan iroda logó
2655 m² telek

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 5 hónapja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Balkány 381 nm
1
80 millió Ft 210 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Balkány
381 m² terület
6000 m² telek

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.