Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Bánki ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Bánki ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Bánk

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Bánk, Bánki-tónál eladó telek 4 házzal befektetőknek! 380 nm
13
420 millió Ft 1,11 millió Ft/m²
Eladó családi ház, Bánk, Bánki-tónál eladó telek 4 házzal befektetőknek!
Ingatlan iroda logó
380 m² terület
5875 m² telek
0 szoba

Feltöltve: 5 napja
Eladó ház Bánk 190 nm
20
76,9 millió Ft 404,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Bánk
Ingatlan iroda logó
190 m² terület
844 m² telek
6 szoba

Frissítve: 16 napja
Eladó ház Bánk 77 nm
K
15
77 millió Ft 1 millió Ft/m²
Eladó családi ház, Bánk
77 m² terület
658 m² telek
2 szoba

Frissítve: 18 napja
Eladó ház Bánk 140 nm
16
138 millió Ft 985,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Bánk
Ingatlan iroda logó
140 m² terület
1621 m² telek
7 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 18 napja
Eladó telek Bánk, Patkó utca 1680 nm
8
21,99 millió Ft
Eladó telek, Bánk, Patkó utca
Ingatlan iroda logó
1680 m² telek

Frissítve: 25 napja
Eladó telek Bánk, Külterület  9708 nm
0
9 millió Ft
Eladó telek, Bánk, Külterület
Ingatlan iroda logó
9708 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó nyaralók

Feltöltve: 10 hónapja
Eladó nyaraló Bánk, Juhász Gy. u. 23. 32 nm
1
22,9 millió Ft 715,6 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Bánk, Juhász Gy. u. 23.
32 m² terület
420 m² telek
1 szoba

Összes eladó nyaraló hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 18 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Bánk 346 nm
20
170 millió Ft 491,3 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Bánk
Ingatlan iroda logó
346 m² terület
933 m² telek
10 szoba

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.