Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Baracsi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Baracsi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Baracs

Frissítve: 3 napja
Eladó ház Baracs 90 nm
5
17,9 millió Ft 198,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Baracs
Ingatlan iroda logó
90 m² terület
3450 m² telek
3 szoba

Frissítve: 3 napja
Eladó ház Baracs 130 nm
5
46,9 millió Ft 360,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Baracs
Ingatlan iroda logó
130 m² terület
1000 m² telek
3 szoba

Frissítve: 3 napja
Eladó ház Baracs 85 nm
5
49,9 millió Ft 587,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Baracs
Ingatlan iroda logó
85 m² terület
2100 m² telek
3 szoba

Frissítve: 3 napja
Eladó ház Baracs 90 nm
15
34,7 millió Ft 385,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Baracs
Ingatlan iroda logó
90 m² terület
3066 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Baracs eladó lakások

Frissítve: 1 napja
Eladó lakás Baracs, Kígyós utca 25 nm
11
5,5 millió Ft 220 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Baracs, Kígyós utca
Ingatlan iroda logó
25 m² terület
1 szoba

Összes eladó lakás hirdetés

Eladó telkek

Feltöltve: 10 napja
Eladó telek Baracs 720 nm
1
7,8 millió Ft 10,8 ezer Ft/m²
Eladó telek, Baracs
720 m² telek

Frissítve: 27 napja
Eladó telek Baracs 1175 nm
2
11,8 millió Ft 10 ezer Ft/m²
Eladó telek, Baracs
Ingatlan iroda logó
1175 m² telek

Feltöltve: 1 hónapja
Eladó telek Baracs 1175 nm
2
11,8 millió Ft
Eladó telek, Baracs
Ingatlan iroda logó
1175 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó nyaralók

Frissítve: 19 napja
Eladó nyaraló Baracs 15 nm
15
8,75 millió Ft 583,3 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Baracs
Ingatlan iroda logó
15 m² terület
750 m² telek
1 szoba

Feltöltve: 6 hónapja
Eladó nyaraló Baracs, Vasút utca 15 25 nm
K
10
5 millió Ft 200 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Baracs, Vasút utca 15
Ingatlan iroda logó
25 m² terület
769 m² telek
1 szoba

Összes eladó nyaraló hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.