Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Békéssámsoni ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Békéssámsoni ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Békéssámson

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Békéssámson 200 nm
9
29,9 millió Ft 149,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Békéssámson
Ingatlan iroda logó
200 m² terület
5 szoba

Frissítve: 17 napja
Eladó ház Békéssámson 100 nm
5
7,99 millió Ft 79,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Békéssámson
Ingatlan iroda logó
100 m² terület
1500 m² telek
4 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Feltöltve: 1 éve
Eladó telek Békéssámson 1600 nm
1
3,8 millió Ft 2,4 ezer Ft/m²
Eladó telek, Békéssámson
1600 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.