Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Berkenyei ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Berkenyei ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Berkenye

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Berkenye, Panoráma utca 220 nm
15
100,99 millió Ft 459 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Berkenye, Panoráma utca
Ingatlan iroda logó
220 m² terület
1122 m² telek
4 szoba

Frissítve: 8 napja
Eladó ház Berkenye 114 nm
K
10
121,5 millió Ft 1,07 millió Ft/m²
Eladó családi ház, Berkenye
Ingatlan iroda logó
114 m² terület
1651 m² telek
3+2 fél szoba

Frissítve: 10 napja
Eladó ház Berkenye 100 nm
20
57,5 millió Ft 575 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Berkenye
Ingatlan iroda logó
100 m² terület
345 m² telek
4 szoba

Frissítve: 15 napja
Eladó ház Berkenye 1235 nm
19
495 millió Ft 400,8 ezer Ft/m²
Eladó villa, kastély, Berkenye
Ingatlan iroda logó
1235 m² terület
1752 m² telek
22+6 fél szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: ma
Eladó telek Berkenye 889 nm
10
18 millió Ft
Eladó telek, Berkenye
Ingatlan iroda logó
889 m² telek

Frissítve: 1 napja
Eladó telek Berkenye 3036 nm
5
10 millió Ft 3,3 ezer Ft/m²
Eladó telek, Berkenye
Ingatlan iroda logó
3036 m² telek

Frissítve: 14 napja
Eladó telek Berkenye 1760 nm
18
23,5 millió Ft 13,4 ezer Ft/m²
Eladó telek, Berkenye
Ingatlan iroda logó
1760 m² telek

Frissítve: 15 napja
Eladó telek Berkenye 1760 nm
18
23,5 millió Ft 13,4 ezer Ft/m²
Eladó telek, Berkenye
Ingatlan iroda logó
1760 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Frissítve: 23 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Berkenye 1 nm
7
33 millió Ft
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Berkenye
Ingatlan iroda logó
1 m² telek

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.