Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Bernecebarátii ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Bernecebarátii ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Bernecebaráti

Frissítve: 5 napja
Eladó ház Bernecebaráti 65 nm
20
38 millió Ft 584,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Bernecebaráti
Ingatlan iroda logó
65 m² terület
547 m² telek
2 szoba

Frissítve: 5 napja
Eladó ház Bernecebaráti 102 nm
16
40 millió Ft 392,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Bernecebaráti
Ingatlan iroda logó
102 m² terület
718 m² telek
3+1 fél szoba

Frissítve: 5 napja
Eladó ház Bernecebaráti 50 nm
15
7,9 millió Ft 158 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Bernecebaráti
Ingatlan iroda logó
50 m² terület
365 m² telek
2 szoba

Frissítve: 5 napja
Eladó ház Bernecebaráti 155 nm
18
42 millió Ft 271 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Bernecebaráti
Ingatlan iroda logó
155 m² terület
1045 m² telek
4 szoba

Összes eladó ház hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.