Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Berzencei ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Berzencei ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Berzence

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Berzence 200 nm
7
25 millió Ft 125 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Berzence
Ingatlan iroda logó
200 m² terület
1148 m² telek
2 szoba

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Berzence 233 nm
13
40 millió Ft 171,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Berzence
Ingatlan iroda logó
233 m² terület
1856 m² telek
5 szoba

Frissítve: 4 napja
Eladó ház Berzence 114 nm
18
18,9 millió Ft 165,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Berzence
Ingatlan iroda logó
114 m² terület
1661 m² telek
5 szoba

Frissítve: 5 napja
Eladó ház Berzence 257 nm
20
59,9 millió Ft 233,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Berzence
Ingatlan iroda logó
257 m² terület
835 m² telek
6 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 6 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Berzence 440 nm
20
25 millió Ft 56,8 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Berzence
Ingatlan iroda logó
440 m² terület

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.