Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Besenyőteleki ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Besenyőteleki ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Besenyőtelek

Frissítve: 3 napja
Eladó ház Besenyőtelek 107 nm
20
65 millió Ft 607,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Besenyőtelek
Ingatlan iroda logó
107 m² terület
917 m² telek
5 szoba

Frissítve: 4 napja
Eladó ház Besenyőtelek 240 nm
10
35,9 millió Ft 149,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Besenyőtelek
Ingatlan iroda logó
240 m² terület
512 m² telek
4+1 fél szoba

Frissítve: 9 napja
Eladó ház Besenyőtelek 240 nm
10
35,9 millió Ft 149,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Besenyőtelek
Ingatlan iroda logó
240 m² terület
512 m² telek
4+1 fél szoba

Frissítve: 12 napja
Eladó ház Besenyőtelek 90 nm
20
31 millió Ft 344,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Besenyőtelek
Ingatlan iroda logó
90 m² terület
744 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 3 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Besenyőtelek, Fő út 300 nm
8
35 millió Ft 116,7 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Besenyőtelek, Fő út
Ingatlan iroda logó
300 m² terület

Frissítve: 3 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Besenyőtelek, Fő út 495 nm
7
60 millió Ft 121,2 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Besenyőtelek, Fő út
Ingatlan iroda logó
495 m² terület

Frissítve: 23 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Besenyőtelek 4297 nm
9
60 millió Ft 14 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Besenyőtelek
Ingatlan iroda logó
4297 m² terület

Frissítve: 23 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Besenyőtelek 250 nm
15
35 millió Ft 140 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Besenyőtelek
Ingatlan iroda logó
250 m² terület

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.