Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Besenyszögi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Besenyszögi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Besenyszög

Frissítve: 6 napja
Eladó ház Besenyszög 118 nm
20
19,9 millió Ft 168,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Besenyszög
Ingatlan iroda logó
118 m² terület
2005 m² telek
4 szoba

Frissítve: 7 napja
Eladó ház Besenyszög, Akácfa út 88 nm
20
17,9 millió Ft 203,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Besenyszög, Akácfa út
Ingatlan iroda logó
88 m² terület
2039 m² telek
4 szoba

Frissítve: 9 napja
Eladó ház Besenyszög 60 nm
18
11,99 millió Ft 199,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Besenyszög
Ingatlan iroda logó
60 m² terület
1415 m² telek
3 szoba

Feltöltve: 1 hónapja
Eladó ház Besenyszög 60 nm
12
13,5 millió Ft 225 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Besenyszög
Ingatlan iroda logó
60 m² terület
1071 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 6 napja
Eladó telek Besenyszög, Petőfi út 2166 nm
1
9,5 millió Ft 4,4 ezer Ft/m²
Eladó telek, Besenyszög, Petőfi út
Ingatlan iroda logó
2166 m² telek

Frissítve: 27 napja
Eladó telek Besenyszög, Nincs utca 1000 nm
4
1,5 millió Ft 1,5 ezer Ft/m²
Eladó telek, Besenyszög, Nincs utca
Ingatlan iroda logó
1000 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Frissítve: 12 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Besenyszög, Margit út 64 nm
20
14,99 millió Ft 234,2 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Besenyszög, Margit út
Ingatlan iroda logó
800 m² telek

Frissítve: 24 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Besenyszög 81 nm
20
16,5 millió Ft 203,7 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Besenyszög
Ingatlan iroda logó
14130 m² telek

Frissítve: 1 hónapja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Besenyszög 1000 nm
2
1 millió Ft
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Besenyszög
Ingatlan iroda logó
1000 m² telek

Frissítve: 1 hónapja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Besenyszög 1000 nm
2
1 millió Ft
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Besenyszög
Ingatlan iroda logó
1000 m² telek

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.