Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Besnyői ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Besnyői ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Besnyő

Frissítve: ma
Eladó ház Besnyő 114 nm
K
10
79,5 millió Ft 697,4 ezer Ft/m²
Eladó ikerház, Besnyő
Ingatlan iroda logó
114 m² terület
450 m² telek
1+4 fél szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Besnyő 189 nm
K
11
135 millió Ft 714,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Besnyő
Ingatlan iroda logó
189 m² terület
1234 m² telek
6 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Besnyő 114 nm
K
9
76,9 millió Ft 674,6 ezer Ft/m²
Eladó ikerház, Besnyő
Ingatlan iroda logó
114 m² terület
450 m² telek
3+1 fél szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Besnyő 189 nm
14
99 millió Ft 523,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Besnyő
Ingatlan iroda logó
189 m² terület
1234 m² telek
6 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Besnyő eladó lakások

Frissítve: ma
Eladó lakás Besnyő 37 nm
15
31,9 millió Ft 862,2 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Besnyő
Ingatlan iroda logó
37 m² terület
2 szoba
1. emelet

Frissítve: ma
Eladó lakás Besnyő 65 nm
16
39,9 millió Ft 613,8 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Besnyő
Ingatlan iroda logó
65 m² terület
2+1 fél szoba
tetőtér

Frissítve: 3 napja
Eladó lakás Besnyő 35 nm
9
31,9 millió Ft 911,4 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Besnyő
Ingatlan iroda logó
35 m² terület
2 szoba
1. emelet

Összes eladó lakás hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 2 napja
Eladó telek Besnyő 2177 nm
7
25 millió Ft 11,5 ezer Ft/m²
Eladó telek, Besnyő
Ingatlan iroda logó
2177 m² telek

Frissítve: 2 napja
Eladó telek Besnyő 880 nm
4
9 millió Ft 10,2 ezer Ft/m²
Eladó telek, Besnyő
Ingatlan iroda logó
880 m² telek

Frissítve: 1 hónapja
Eladó telek Besnyő 2177 nm
7
25 millió Ft
Eladó telek, Besnyő
Ingatlan iroda logó
2177 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.