Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Bezenyei ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Bezenyei ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Bezenye

Frissítve: ma
Eladó ház Bezenye 90 nm
3
71,03 millió Ft 789,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Bezenye
Ingatlan iroda logó
90 m² terület
313 m² telek
4+1 fél szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Bezenye 90 nm
5
71,03 millió Ft 789,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Bezenye
Ingatlan iroda logó
90 m² terület
313 m² telek
4+1 fél szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Bezenye 90 nm
5
71,03 millió Ft 789,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Bezenye
Ingatlan iroda logó
90 m² terület
313 m² telek
4+1 fél szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Bezenye 91 nm
7
68,19 millió Ft 745,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Bezenye
Ingatlan iroda logó
91 m² terület
313 m² telek
4 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Bezenye eladó lakások

Frissítve: 13 napja
Eladó lakás Bezenye, 278 Hrsz 33 nm
3
33,6 millió Ft 1,02 millió Ft/m²
Eladó lakás, Bezenye, 278 Hrsz
Ingatlan iroda logó
33 m² terület
2 szoba
2. emelet

Összes eladó lakás hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.