Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Bezerédi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Bezerédi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Bezeréd

Frissítve: ma
Eladó ház Bezeréd 39 nm
15
6,1 millió Ft 156,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Bezeréd
Ingatlan iroda logó
39 m² terület
1009 m² telek
1 szoba

Frissítve: 13 napja
Eladó ház Bezeréd 65 nm
10
9,5 millió Ft 146,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Bezeréd
Ingatlan iroda logó
65 m² terület
1932 m² telek
2 szoba

Frissítve: 26 napja
Eladó ház Bezeréd 75 nm
14
12,9 millió Ft 172 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Bezeréd
Ingatlan iroda logó
75 m² terület
2278 m² telek
2 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 3 hónapja
Eladó telek Bezeréd 2050 nm
1
990 ezer Ft 483 Ft/m²
Eladó telek, Bezeréd
2050 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.