Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Bikácsi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Bikácsi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Bikács

Frissítve: ma
Eladó ház Bikács, Kossuth Lajos utca 450 nm
15
119,49 millió Ft 265,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Bikács, Kossuth Lajos utca
Ingatlan iroda logó
450 m² terület
2308 m² telek
6 szoba

Frissítve: 4 napja
Eladó ház Bikács 450 nm
K
15
335 000 Euro
122,61 millió Ft 272,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Bikács
Ingatlan iroda logó
450 m² terület
2308 m² telek
6 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 5 hónapja
Eladó telek Bikács 2433 nm
1
4,25 millió Ft 1,7 ezer Ft/m²
Eladó telek, Bikács
Ingatlan iroda logó
2433 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Feltöltve: 1 hónapja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Bikács 1 nm
0
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Bikács
1 m² telek

Frissítve: 2 éve
Eladó mezőgazdasági ingatlan Bikács 14684 nm
1
2,9 millió Ft 197 Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Bikács
Ingatlan iroda logó
14684 m² telek

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.