Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Bői ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Bői ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Bő

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Bő 180 nm
20
94,5 millió Ft 525 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Bő
Ingatlan iroda logó
180 m² terület
960 m² telek
6 szoba

Frissítve: 3 napja
Eladó ház Bő 153 nm
K
20
75 millió Ft 490,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Bő
Ingatlan iroda logó
153 m² terület
612 m² telek
5 szoba

Frissítve: 5 napja
Eladó ház Bő 166 nm
K
20
52,9 millió Ft 318,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Bő
Ingatlan iroda logó
166 m² terület
1505 m² telek
6 szoba

Frissítve: 23 napja
Eladó ház Bő, Széchenyi utca 196 nm
20
79,9 millió Ft 407,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Bő, Széchenyi utca
Ingatlan iroda logó
196 m² terület
948 m² telek
8 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Bő eladó lakások

Feltöltve: 2 éve
Eladó lakás Bő 300 nm
0
75 millió Ft 250 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Bő
300 m² terület
6+6 fél szoba
tetőtér

Összes eladó lakás hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 7 napja
Eladó telek Bő 538 nm
1
4,04 millió Ft 7,5 ezer Ft/m²
Eladó telek, Bő
538 m² telek

Frissítve: 23 napja
Eladó telek Bő, Széchenyi utca 1000 nm
9
19,75 millió Ft 19,8 ezer Ft/m²
Eladó telek, Bő, Széchenyi utca
Ingatlan iroda logó
1000 m² telek

Frissítve: 1 hónapja
Eladó telek Bő 1000 nm
9
19,75 millió Ft
Eladó telek, Bő
Ingatlan iroda logó
1000 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó nyaralók

Frissítve: 23 napja
Eladó nyaraló Bő 705 nm
20
300 millió Ft 425,5 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Bő
Ingatlan iroda logó
705 m² terület
3683 m² telek
20 szoba

Összes eladó nyaraló hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 5 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Bő 600 nm
13
265 millió Ft 441,7 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Bő
Ingatlan iroda logó
600 m² terület
4100 m² telek
8 szoba

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.