Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Bőcsi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Bőcsi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Bőcs

Frissítve: 6 napja
Eladó ház Bőcs 182 nm
17
54,9 millió Ft 301,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Bőcs
Ingatlan iroda logó
182 m² terület
1219 m² telek
6 szoba

Frissítve: 6 napja
Eladó ház Bőcs 182 nm
17
54,9 millió Ft 301,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Bőcs
Ingatlan iroda logó
182 m² terület
1219 m² telek
6 szoba

Frissítve: 6 napja
Eladó ház Bőcs 182 nm
17
54,9 millió Ft 301,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Bőcs
Ingatlan iroda logó
182 m² terület
1219 m² telek
6 szoba

Frissítve: 17 napja
Eladó ház Bőcs 78 nm
20
25,45 millió Ft 52,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Bőcs
Ingatlan iroda logó
78 m² terület
462 m² telek
2 szoba

Összes eladó ház hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.