Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Bodonhelyi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Bodonhelyi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Bodonhely

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Bodonhely 70 nm
15
41,49 millió Ft 592,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Bodonhely
Ingatlan iroda logó
70 m² terület
644 m² telek
2 szoba

Frissítve: 7 napja
Eladó ház Bodonhely 58 nm
10
35,9 millió Ft 619 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Bodonhely
Ingatlan iroda logó
58 m² terület
770 m² telek
2 szoba

Frissítve: 8 hónapja
Eladó ház Bodonhely 98 nm
9
33,5 millió Ft 341,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Bodonhely
Ingatlan iroda logó
98 m² terület
1660 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 2 napja
Eladó telek Bodonhely 1579 nm
3
4,99 millió Ft 3,2 ezer Ft/m²
Eladó telek, Bodonhely
Ingatlan iroda logó
1579 m² telek

Frissítve: 2 napja
Eladó telek Bodonhely 640 nm
6
10,8 millió Ft 16,9 ezer Ft/m²
Eladó telek, Bodonhely
Ingatlan iroda logó
640 m² telek

Frissítve: 2 napja
Eladó telek Bodonhely 679 nm
3
5,8 millió Ft 8,5 ezer Ft/m²
Eladó telek, Bodonhely
Ingatlan iroda logó
679 m² telek

Frissítve: 10 napja
Eladó telek Bodonhely 1300 nm
1
8,5 millió Ft 6,5 ezer Ft/m²
Eladó telek, Bodonhely
Ingatlan iroda logó
1300 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó nyaralók

Feltöltve: 1 éve
Eladó nyaraló Bodonhely 68 nm
11
22 millió Ft 323,5 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Bodonhely
Ingatlan iroda logó
68 m² terület
640 m² telek
3 szoba

Összes eladó nyaraló hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 3 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Bodonhely 149 nm
19
59,9 millió Ft 402 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Bodonhely
Ingatlan iroda logó
149 m² terület
453 m² telek

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.