Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Bodrogolaszii ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Bodrogolaszii ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Bodrogolaszi

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Bodrogolaszi 270 nm
20
127 millió Ft 470,4 ezer Ft/m²
Eladó villa, kastély, Bodrogolaszi
Ingatlan iroda logó
270 m² terület
1891 m² telek
0 szoba

Frissítve: 30 napja
Eladó ház Bodrogolaszi 110 nm
17
8,49 millió Ft 9,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Bodrogolaszi
Ingatlan iroda logó
110 m² terület
877 m² telek
2 szoba

Frissítve: 1 éve
Eladó ház Bodrogolaszi, Dózsa György utca 70 nm
6
12,9 millió Ft 184,3 ezer Ft/m²
Eladó egyéb ház, Bodrogolaszi, Dózsa György utca
Ingatlan iroda logó
70 m² terület
3989 m² telek
1+1 fél szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 1 hónapja
Eladó telek Bodrogolaszi 1089 nm
12
2,5 millió Ft
Eladó telek, Bodrogolaszi
Ingatlan iroda logó
1089 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.