Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Boldogi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Boldogi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Boldog

Frissítve: ma
Eladó ház Boldog 155 nm
20
145,8 millió Ft 940,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Boldog
Ingatlan iroda logó
155 m² terület
1486 m² telek
4+1 fél szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Boldog 120 nm
20
51,99 millió Ft 433,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Boldog
Ingatlan iroda logó
120 m² terület
778 m² telek
5 szoba

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Boldog 120 nm
20
51,99 millió Ft 433,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Boldog
Ingatlan iroda logó
120 m² terület
778 m² telek
5 szoba

Frissítve: 8 napja
Eladó ház Boldog 132 nm
13
37 millió Ft 280,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Boldog
Ingatlan iroda logó
132 m² terület
2595 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 8 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Boldog 107 nm
17
23,5 millió Ft 219,6 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Boldog
Ingatlan iroda logó
107 m² terület
650 m² telek

Frissítve: 13 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Boldog 112 nm
20
23,5 millió Ft 209,8 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Boldog
Ingatlan iroda logó
112 m² terület

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.