Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Borsodnádasdi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Borsodnádasdi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Borsodnádasd

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Borsodnádasd 92 nm
20
20 millió Ft 217,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Borsodnádasd
Ingatlan iroda logó
92 m² terület
1246 m² telek
3 szoba

Frissítve: 3 napja
Eladó ház Borsodnádasd 275 nm
20
20 millió Ft 72,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Borsodnádasd
Ingatlan iroda logó
275 m² terület
1289 m² telek
6 szoba

Frissítve: 9 napja
Eladó ház Borsodnádasd 180 nm
19
17 millió Ft 94,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Borsodnádasd
Ingatlan iroda logó
180 m² terület
940 m² telek
5+1 fél szoba

Frissítve: 10 napja
Eladó ház Borsodnádasd 130 nm
13
40 millió Ft 307,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Borsodnádasd
Ingatlan iroda logó
130 m² terület
238 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Borsodnádasd eladó lakások

Frissítve: 10 napja
Eladó lakás Borsodnádasd 64 nm
20
6,5 millió Ft 101,6 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Borsodnádasd
Ingatlan iroda logó
64 m² terület
2 szoba
földszint

Feltöltve: 1 éve
Eladó lakás Borsodnádasd, Egyetértés utca 3 52 nm
1
7,5 millió Ft 144,2 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Borsodnádasd, Egyetértés utca 3
52 m² terület
2 szoba
1. emelet

Összes eladó lakás hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.