Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Borzavári ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Borzavári ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Borzavár

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Borzavár 90 nm
20
49,9 millió Ft 554,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Borzavár
Ingatlan iroda logó
90 m² terület
1840 m² telek
3 szoba

Frissítve: 6 napja
Eladó ház Borzavár 100 nm
K
19
26,99 millió Ft 269,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Borzavár
Ingatlan iroda logó
100 m² terület
2741 m² telek
4 szoba

Frissítve: 5 hónapja
Eladó ház Borzavár 120 nm
12
46 millió Ft 383,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Borzavár
120 m² terület
2398 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 1 hónapja
Eladó telek Borzavár, csárda köz 5 152 nm
1
4,9 millió Ft 32,2 ezer Ft/m²
Eladó telek, Borzavár, csárda köz 5
152 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.