Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Bősárkányi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Bősárkányi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Bősárkány

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Bősárkány 85 nm
12
34,9 millió Ft 410,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Bősárkány
Ingatlan iroda logó
85 m² terület
676 m² telek
3 szoba

Feltöltve: 16 napja
Eladó ház Bősárkány 107 nm
16
55 millió Ft 514 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Bősárkány
Ingatlan iroda logó
107 m² terület
950 m² telek
2 szoba

Frissítve: 22 napja
Eladó ház Bősárkány 170 nm
6
28,9 millió Ft 170 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Bősárkány
Ingatlan iroda logó
170 m² terület
750 m² telek
3 szoba

Frissítve: 22 napja
Eladó ház Bősárkány 90 nm
13
41,9 millió Ft 465,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Bősárkány
Ingatlan iroda logó
90 m² terület
793 m² telek
2 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó nyaralók

Frissítve: 5 napja
Eladó nyaraló Bősárkány 71 nm
13
60 millió Ft 845,1 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Bősárkány
Ingatlan iroda logó
71 m² terület
3 szoba

Összes eladó nyaraló hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.