Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Bujáki ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Bujáki ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Buják

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Buják 100 nm
K
20
110 millió Ft 1,1 millió Ft/m²
Eladó kúria, Buják
Ingatlan iroda logó
100 m² terület
13570 m² telek
3 szoba

Frissítve: 3 napja
Eladó ház Buják 64 nm
9
19,9 millió Ft 310,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Buják
Ingatlan iroda logó
64 m² terület
1627 m² telek
2 szoba

Frissítve: 3 napja
Eladó ház Buják 200 nm
20
35 millió Ft 175 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Buják
Ingatlan iroda logó
200 m² terület
992 m² telek
5 szoba

Frissítve: 11 napja
Eladó ház Buják 66 nm
K
16
16,5 millió Ft 250 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Buják
Ingatlan iroda logó
66 m² terület
1088 m² telek
2 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Buják eladó lakások

Feltöltve: 1 éve
Eladó lakás Buják, Bem József utca 1 50 nm
1
5,5 millió Ft 110 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Buják, Bem József utca 1
50 m² terület
1 szoba
földszint

Összes eladó lakás hirdetés

Eladó telkek

Feltöltve: 3 napja
Eladó telek Buják 993 nm
5
2,5 millió Ft
Eladó telek, Buják
Ingatlan iroda logó
993 m² telek

Feltöltve: 27 napja
Eladó telek Buják 993 nm
5
2,5 millió Ft 2,5 ezer Ft/m²
Eladó telek, Buják
Ingatlan iroda logó
993 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 4 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Buják 270 nm
15
30 millió Ft 111,1 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Buják
Ingatlan iroda logó
270 m² terület
943 m² telek

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.