Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Bükkösdi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Bükkösdi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Bükkösd

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Bükkösd 125 nm
K
20
37,5 millió Ft 300 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Bükkösd
Ingatlan iroda logó
125 m² terület
7399 m² telek
4 szoba

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Bükkösd, Dózsa György utca 63 nm
17
49,9 millió Ft 792,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Bükkösd, Dózsa György utca
Ingatlan iroda logó
63 m² terület
1100 m² telek
3 szoba

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Bükkösd 59 nm
16
16,9 millió Ft 286,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Bükkösd
Ingatlan iroda logó
59 m² terület
1235 m² telek
2 szoba

Frissítve: 12 napja
Eladó ház Bükkösd 60 nm
K
3
9,9 millió Ft 165 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Bükkösd
Ingatlan iroda logó
60 m² terület
935 m² telek
2 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 16 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Bükkösd, Kossuth Lajos utca 210 nm
20
16 millió Ft 76,2 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Bükkösd, Kossuth Lajos utca
Ingatlan iroda logó
210 m² terület

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

Kiadó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 16 napja
Kiadó kereskedelmi és ipari ingatlan Bükkösd, Vadasvölgy utca 1600 nm
3
1,12 millió Ft/hó
Kiadó kereskedelmi és ipari ingatlan, Bükkösd, Vadasvölgy utca
Ingatlan iroda logó
1600 m² terület

Frissítve: 16 napja
Kiadó kereskedelmi és ipari ingatlan Bükkösd, Vadasvölgy utca 114 nm
8
79,8 ezer Ft/hó
Ingatlan iroda logó
114 m² terület

Frissítve: 16 napja
Kiadó kereskedelmi és ipari ingatlan Bükkösd, Vadasvölgy utca 1714 nm
13
1,2 millió Ft/hó
Ingatlan iroda logó
1714 m² terület

Összes kiadó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.