Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Cecei ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Cecei ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Cece

Frissítve: ma
Eladó ház Cece 95 nm
20
23,99 millió Ft 252,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Cece
Ingatlan iroda logó
95 m² terület
2064 m² telek
4 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Cece 103 nm
15
32,5 millió Ft 314 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Cece
Ingatlan iroda logó
103 m² terület
2083 m² telek
3 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Cece 140 nm
9
29 millió Ft 207,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Cece
Ingatlan iroda logó
140 m² terület
2094 m² telek
4 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Cece 103 nm
15
32,5 millió Ft 315,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Cece
Ingatlan iroda logó
103 m² terület
2083 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 1 éve
Eladó telek Cece, Eötvös Loránd 1244 nm
1
7,5 millió Ft 6 ezer Ft/m²
Eladó telek, Cece, Eötvös Loránd
1244 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Feltöltve: 1 éve
Eladó mezőgazdasági ingatlan Cece 120000 nm
1
12 millió Ft 100 Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Cece
120000 m² telek

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.