Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Cikói ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Cikói ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Cikó

Frissítve: 12 napja
Eladó ház Cikó 160 nm
20
29,99 millió Ft 187,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Cikó
Ingatlan iroda logó
160 m² terület
1267 m² telek
4 szoba

Frissítve: 17 napja
Eladó ház Cikó, Dózsa György utca 160 nm
20
29,99 millió Ft 187,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Cikó, Dózsa György utca
Ingatlan iroda logó
160 m² terület
1267 m² telek
4 szoba

Frissítve: 21 napja
Eladó ház Cikó 80 nm
20
22 millió Ft 275 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Cikó
Ingatlan iroda logó
80 m² terület
982 m² telek
3 szoba

Frissítve: 22 napja
Eladó ház Cikó, Petőfi Sándor utca 75 nm
20
20 millió Ft 266,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Cikó, Petőfi Sándor utca
Ingatlan iroda logó
75 m² terület
564 m² telek
4 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Cikó kiadó lakás

Feltöltve: 9 hónapja
Kiadó lakás Cikó 61 nm
0
100 ezer Ft/hó
Kiadó lakás, Cikó
61 m² terület
1+1 fél szoba
2. emelet

Összes kiadó lakás hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 19 napja
Eladó telek Cikó, Hársfa 4030 nm
20
6,5 millió Ft 1,6 ezer Ft/m²
Eladó telek, Cikó, Hársfa
4030 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Frissítve: 12 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Cikó 50 nm
11
6 millió Ft 120 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Cikó
Ingatlan iroda logó
1626 m² telek

Frissítve: 17 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Cikó, Zártkert 50 nm
11
6 millió Ft 120 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Cikó, Zártkert
Ingatlan iroda logó
1626 m² telek

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

Eladó nyaralók

Frissítve: 27 napja
Eladó nyaraló Cikó 45 nm
1
5,5 millió Ft 122,2 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Cikó
45 m² terület
950 m² telek
1+1 fél szoba

Összes eladó nyaraló hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.