Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Csabdii ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Csabdii ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Csabdi

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Csabdi 67 nm
10
49 millió Ft 731,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Csabdi
Ingatlan iroda logó
67 m² terület
1241 m² telek
2 szoba

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Csabdi 290 nm
20
250 millió Ft 862,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Csabdi
Ingatlan iroda logó
290 m² terület
15000 m² telek
5 szoba

Frissítve: 8 napja
Eladó ház Csabdi 140 nm
K
15
140 millió Ft 1 millió Ft/m²
Eladó családi ház, Csabdi
Ingatlan iroda logó
140 m² terület
1927 m² telek
4+1 fél szoba

Frissítve: 15 napja
Eladó ház Csabdi 290 nm
20
250 millió Ft 862,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Csabdi
Ingatlan iroda logó
290 m² terület
15000 m² telek
5 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: ma
Eladó telek Csabdi 5624 nm
4
24 millió Ft
Eladó telek, Csabdi
Ingatlan iroda logó
5624 m² telek

Feltöltve: 12 napja
Eladó telek Csabdi 2156 nm
6
35 millió Ft 16,2 ezer Ft/m²
Eladó telek, Csabdi
Ingatlan iroda logó
2156 m² telek

Frissítve: 13 napja
Eladó telek Csabdi 5624 nm
7
24 millió Ft 4,3 ezer Ft/m²
Eladó telek, Csabdi
Ingatlan iroda logó
5624 m² telek

Frissítve: 22 napja
Eladó telek Csabdi, Béke utca 18430 nm
6
69,9 millió Ft 3,8 ezer Ft/m²
Eladó telek, Csabdi, Béke utca
Ingatlan iroda logó
18430 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Frissítve: 6 hónapja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Csabdi, Vasztély 115125 nm
15
59,9 millió Ft 520 Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Csabdi, Vasztély
Ingatlan iroda logó
115125 m² telek

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

Eladó nyaralók

Feltöltve: 14 napja
Eladó nyaraló Csabdi, Zártkert 30 nm
4
10 millió Ft 333,3 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Csabdi, Zártkert
Ingatlan iroda logó
30 m² terület
800 m² telek
2 szoba

Összes eladó nyaraló hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.